Oprogramowanie Call Center chmurowe
w firmach ubezpieczeniowych

(Cloud-Based Insurance Call Center)

Zapewnienie wyjątkowej obsługi klienta
przez dowolny kanał komunikacji (głos, czat internetowy, e-mail)

SKONTAKTUJ SIĘ Z DZIAŁEM SPRZEDAŻY

Główne zalety oprogramowania
Voiptime Contact Center dla zakładów ubezpieczeniowych

Oprogramowanie Call Center dla Firm Ubezpieczeniowych | Voiptime Cloud

Zamykaj więcej leadów ubezpieczeniowych
razem z Predictive Dialer

Pozbądź się powtarzających się procesów ręcznego wybierania numerów i zwiększ liczbę połączeń na żywo 3-4 razy. Twoi agenci będą mogli codziennie zamykać więcej sprzedaży, bez takich czasochłonnych czynności jak klikanie na połączenie, ręczne ponowne wybieranie numeru itp.

Oprogramowanie Call Center dla Firm Ubezpieczeniowych | Voiptime Cloud

Zwiększ wydajność agenta

Upewnij się, że przepływ połączeń jest stabilny i skoncentruj się na każdym agencie. Kontroluj szybkość wybierania numerów i zwiększaj motywację swoich pracowników, łącząc ich tylko z połączeniami na żywo.

Oprogramowanie Call Center dla Firm Ubezpieczeniowych | Voiptime Cloud
Oprogramowanie Call Center dla Firm Ubezpieczeniowych | Voiptime Cloud

Zostaw wiadomości kierowane
do Twoich klientów

Zaplanuj kampanie głosowe i informuj swoich klientów o aktualizacjach, promocjach, programach lojalnościowych itp. Uderzaj w swoją grupę docelową bez znaczących inwestycji początkowych.

Oprogramowanie Call Center dla Firm Ubezpieczeniowych | Voiptime Cloud

Bądź w kontakcie z klientami
bez znaczenia gdzie jesteś

Kontaktuj się z klientami używając międzynarodowych numerów z ponad 100 krajów i oszczędzaj koszty dzięki przystępnym cenom połączeń. Podnieś swoją stawkę za kontakt, kupując numer telefonu DID z dowolnego regionu.

Oprogramowanie Call Center dla Firm Ubezpieczeniowych | Voiptime Cloud
Oprogramowanie Call Center dla Firm Ubezpieczeniowych | Voiptime Cloud

Zapewnij swoim klientom
najwyższej klasy samoobsługę

Umożliwienie klientom szybkiego i niezależnego rozwiązywania prostych zapytań za pomocą interaktywnego menu głosowego. Uwolnij swoich agentów do rozwiązania trudniejszych zadań.

Oprogramowanie Call Center dla Firm Ubezpieczeniowych | Voiptime Cloud

Monitorowanie pracy zespołu

Z łatwością śledź średni czas obsługi połączeń, jak również inne KPI. Monitoruj efektywność wszystkich swoich połączeń przychodzących i wychodzących na tablicach rozdzielczych w czasie rzeczywistym.

Oprogramowanie Call Center dla Firm Ubezpieczeniowych | Voiptime Cloud
Oprogramowanie Call Center dla Firm Ubezpieczeniowych | Voiptime Cloud

Personalizuj swoją komunikację

Przekieruj każdego klienta do swojego osobistego agenta ubezpieczeniowego i zapewnij mu szybką i skuteczną obsługę. Twoi agenci będą mogli zobaczyć wszystkie wcześniejsze interakcje z klientami i odgadnąć powód, dla którego dzwonią.

Oprogramowanie Call Center dla Firm Ubezpieczeniowych | Voiptime Cloud

Zamknij więcej leadów z oprogramowaniem call center

od Voiptime Cloud dla firm ubezpieczeniowych
Skontaktuj się z nami

Główne cechy naszego rozwiązania
w zakresie oprogramowania call center dla firm ubezpieczeniowych

Ujednolicony pulpit agenta

Miej pod ręką wszystkie niezbędne dane o klientach i przejrzyj kompletny rejestr kontaktów każdego klienta, aby uzyskać lepsze wyniki rozmów. Twoi agenci będą w stanie obsługiwać wszystkie kanały komunikacyjne z jednego interfejsu.

Inteligentne trasowanie
połączeń przychodzących

Rozpoznaj rozmówcę od pierwszych sekund i skieruj go do właściwego działu firmy ubezpieczeniowej w oparciu o wiele parametrów, w tym dane z zewnętrznych baz danych lub systemów CRM.

Elastyczna i łatwa
konfiguracja kampanii

Rozpocznij kampanię automatycznego wybierania numerów (w trybie Power, Predictive lub Preview) lub kampanię głosową IVR i codziennie kontaktuj się z większą ilością leadów bez wysiłku ze strony Twojego agenta. Docieraj do potencjalnych klientów we właściwym czasie i nie przegap żadnego kolejnego połączenia.

Szybkie tworzenie skryptów

Zbierz informacje szybko tworząc skrypty połączeń ubezpieczeniowych. Buduj różne typy skryptów za pomocą naszego oprogramowania contact center, wykorzystując własne kryteria. Korzystaj z kwestionariuszy, baz wiedzy i ofert, aby skrócić czas szkolenia agentów i poprawić ich wydajność.

Efektywne zarządzanie jakością

Nadzór nad rozmowami swoich agentów na żywo za pomocą funkcji podpowiadania agentowi i konferencji. Trenuj ich, korzystając z najlepszych przykładów nagranych rozmów. Oceniaj prace swoich agentów za pomocą konfigurowalnych kart wyników i śledź ich postępy.

Zespoły agentów
i priorytety zadań

Ustalaj priorytet połączeń wychodzących i przychodzących dla zespołów agentów i skutecznie obsługuj zgłoszenia podczas godzin szczytów i w czasie wolnym. Twórz zespoły mieszane do obsługi wszystkich rodzajów interakcji i ustalaj priorytety dla niektórych typów lub agentów.

Auto Callback

Twórz przypomnienia dla tych leadów, którzy nie są w tej chwili gotowi do podjęcia decyzji. Pokaż im, że Twoja firma ceni sobie ich czas. Śledź osobiste wywołania zwrotne lub stwórz automatyczne oddzwonienia, które będą kierowane do każdego dostępnego agenta z tego samego zespołu.

Web Chat

Użyj widżetu czatu internetowego z naszego rozwiązania omnichannel contact center, aby skontaktować się z odwiedzającymi Twoją stronę internetową i przekształcić ich w klientów. Twoi agenci będą w stanie obsłużyć więcej niż jeden czat na żywo w tym samym czasie, zapisać transkrypt rozmowy i wysłać go na e-mail klienta, przekierować czat do innych agentów, i więcej.

Twoja firma zasługuje na najlepsze

WSPARCIE TECHNICZNE

Profesjonalny zespół z ogromnym doświadczeniem w VoIP i telekomunikacji. Gwarantujemy 99,5% czasu bezawaryjnej pracy, doskonałą obsługę klienta oraz wsparcie techniczne w celu dokonania wszelkich niezbędnych zmian w razie potrzeby.

BEZPIECZEŃSTWO

Twoje dane klientów są przechowywane w certyfikowanym centrum danych. Są one w pełni zaszyfrowane i chronione przez firewalle, więc możesz być pewny, że wszystko jest na najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

SKALABILOWOŚĆ

Zaspokajanie zwiększonego zapotrzebowania bez zbędnego pośpiechu. Aktywuj zdalnych agentów mniej niż w ciągu dnia. Stań się bardziej elastyczny dzięki naszemu rozwiązaniu contact center w chmurze.

CIĄGŁE
DOSKONALENIE

Bądź zawsze na bieżąco z naszym rozwiązaniem. Stale rozwijamy nowe funkcjonalności i wprowadzamy różne ulepszenia do naszego oprogramowania. Co miesiąc otrzymujemy automatyczne aktualizacje oprogramowania bez dodatkowych kosztów.

ROZWIĄZANIE W PEŁNI
OPARTE NA CHMURZE

Przejdź od przestarzałego systemu telefonicznego do rozwiązania wielokanałowego contact center opartego na chmurze. Zorganizuj pracę swoich zdalnych agentów w branży ubezpieczeniowej niezależnie od ich położenia geograficznego.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ VOIPA

Współpracujemy z najwyższej klasy operatorami VoIP w celu zapewnienia najwyższej jakości połączeń. Jesteśmy również gotowi udzielić Ci profesjonalnych konsultacji dotyczących Twojej infrastruktury IT, aby pomóc w jak najlepszym wykorzystaniu Twojego contact center.

INTUICYJNY
INTERFEJS

Nie potrzebujesz personelu IT, aby skonfigurować nasze oprogramowanie call center dla branży ubezpieczeniowej. Interfejs jest intuicyjny i przyjazny dla użytkownika. Twoi nowi użytkownicy mogą polegać na ustawienia domyślne, a doświadczeni eksperci mogą korzystać z bardziej zaawansowanych ustawień kampanii.

Chcesz zobaczyć jak twoja firma ubezpieczeniowa może skorzystać z naszego rozwiązania call center?

Poproś o demo i omów swoje główne wyzwania z naszymi ekspertami. .

Skontaktuj się z nami

Używamy plików cookie, aby zapewnić lepsze wrażenia z przeglądania, analizować ruch w witrynie, personalizować zawartość i wyświetlać ukierunkowane reklamy. Przeczytaj o tym, jak używamy plików cookie w naszej Polityce prywatności. Polityka prywatności.