O nas

Historia naszego produktu

Nasza historia rozpoczęła się w 2010 roku od wielkiej chęci wniesienia znaczącego wkładu w szybko rozwijający się rynek contact center. Po ciernistej ścieżce prób i błędów, wypuściliśmy pierwsze innowacyjne rozwiązanie dla połączeń przychodzących, które zawiera wszystkie niezbędne funkcje do odbierania i przetwarzania połączeń. Od tego czasu, dzięki zdobywaniu cennego doświadczenia i ciągłemu doskonaleniu, stworzyliśmy kilka różnych produktów i staliśmy się najlepszymi ekspertami w dziedzinie telefonii IP i rozwiązań dla contact center. Wprowadziliśmy na rynek udane oprogramowanie contact center, które przeszło wiele wersji i stało się bardzo popularne na rynku Wspólnoty Niepodległych Państw.

Obecnie, korzystając z naszego doświadczenia jako ekspertów w dziedzinie telekomunikacji, pracujemy nad produktem dla rynku międzynarodowego, aby pomóc małym i średnim przedsiębiorstwom bardziej skutecznie obrabiać leadów i zautomatyzować komunikację z klientami. Od czasu pierwszej premiery naszego oprogramowania Voiptime Cloud cold calling software w grudniu 2016 roku znacząco rozwinęliśmy rozwiązanie dla sprzedaży wewnętrznej, a teraz mamy 4 plany na wszelkiego rodzaju potrzeby i wymagania

W 2017 roku nasza ciężka praca i ogromny wysiłek zostały nagrodzone nagrodami 'Rising Star' i 'Great User Experience' przez znanego recenzenta rozwiązań software'owych FinancesOnline.

Nasze główne oprogramowanie call center - Voiptime Contact Center - zostało dwukrotnie nagrodzone przez SoftwareSuggest: w 2019 roku zostało uznane za "Najlepsze oprogramowanie użytkowe", a w 2020 roku za "Oprogramowanie rekomendowane przez użytkowników".

Rising Star
Rising Star (Wschodząca Gwiazda)
Best Usability Software
Best Usability Software (Najlepsze oprogramowanie użytkowe)
User Recommended Software
User Recommended Software (Oprogramowanie zalecane przez użytkownika)

Nasza misja

Tworząc produkt, mamy na uwadze 3 główne zasady: UCZYNIĆ GO PROSTYM, SKUTECZNYM, INNOWACYJNYM. Dlatego też naszym celem jest pomoc przedstawicielom handlowym i menedżerom, aby proces wywoływania był szybszy, lepiej zorganizowany i mniej czasochłonny, aby mogli zwiększyć sprzedaż oraz podejmować lepsze i bardziej racjonalne decyzje biznesowe. Nigdy nie poprzestajemy na dokonanych osiągnięciach i dzień po dniu ulepszamy nasze produkty, aby nasz klient był absolutnie zadowolonym, a także otworzyć przed nim nowe horyzonty. Największą nagrodą dla nas jest obserwowanie sukcesu naszego klienta i wysłuchanie jego pozytywnych opinii.

Nasz zespół

Jesteśmy młodym i podobnie myślącym zespołem profesjonalistów, których łączy wspólna idea tworzenia innowacyjnej przyszłości. Jako ciężko pracujący i nastawiony na sukces zespół wiemy również jak się zrelaksować, dobrze się bawić i cieszyć się każdą wspólnie spędzoną minutą. Chodzimy na jogging, medytujemy, gramy w tenisa stołowego i utrzymujemy się w dobrej formie. Mimo, że jesteśmy różni, mamy jedną wspólną rzecz dla wszystkich: uwielbiamy i cenimy to, co robimy i zawsze dążymy do doskonałości.

Używamy plików cookie, aby zapewnić lepsze wrażenia z przeglądania, analizować ruch w witrynie, personalizować zawartość i wyświetlać ukierunkowane reklamy. Przeczytaj o tym, jak używamy plików cookie w naszej Polityce prywatności. Privacy Notice.