English POBIERZ OFERTĘ ZAPLANUJ DEMO
+48-22-60-22-709

Oprogramowanie Do Telemarketingu

dla wysokowydajnych zespołów sprzedaży i telemarketingu od Voiptime Cloud

Skontaktuj się z nami

Najważniejsze korzyści
z naszego oprogramowania do telemarketingu

Oprogramowanie do telemarketingu | Voiptime Cloud

Zwiększenie poszukiwań i sprzedaży

Przejdź od czasochłonnego klikania na wybieranie do inteligentnych dialerów Power i Predictive i potrojenie liczby rozmów na żywo dziennie. Zwiększ aktualny czas rozmów i popraw produktywność zespołu. Wszystkie nieudane próby nawiązania połączenia zostaną automatycznie ponownie wybrane za pomocą naszego systemu do telemarketingu.

Oprogramowanie do telemarketingu | Voiptime Cloud

Zwiększenie wydajności agenta

Zapewnij stabilny przepływ połączeń i utrzymaj koncentrację każdego agenta. Potrzebują tylko jednego rozwiązania, aby zapewnić najlepszą obsługę klienta. Twoi agenci pozostaną zmotywowani, ponieważ nasz system do telemarketingu łączy ich tylko z połączeniami na żywo.

Oprogramowanie do telemarketingu | Voiptime Cloud

Rozwijanie proaktywnej komunikacji
z Twoimi klientami

Bądź proaktywny. Informuj swoich klientów za pomocą automatycznych połączeń o wszystkim, co muszą wiedzieć bez udziału agentów. Nasze zautomatyzowane oprogramowanie telemarketingowe zrobi to szybko i sprawnie za pomocą konwertera tekstu na mowę i automatycznego wybierania numerów.

Oprogramowanie do telemarketingu | Voiptime Cloud

Skalowanie liczby miejsc w dniach

Skaluj kiedy tego potrzebujesz i dodawaj nowe telesales mniej niż w ciągu 1 dnia. Oprogramowanie do telemarketingu ma intuicyjny interfejs, co skraca czas procesu adaptacyjnego. Po prostu zaloguj się i zacznij sprzedawać dzięki dialer call center.

Oprogramowanie do telemarketingu | Voiptime Cloud

Dotarcie do swoich potencjalnych klientów z całego świata

Pozostań w kontakcie z klientami na całym świecie dzięki ponad 100 międzynarodowym numerom i najbardziej przystępnym cenom połączeń. Zwiększ wskaźnik zasięgu, wyświetlając ten sam numer kierunkowy co i u Twojego klienta. Nie ma znaczenia, gdzie znajduje się Twój zespół telemarketingowy.

Oprogramowanie do telemarketingu | Voiptime Cloud

Uproszczenie szkolenia agentów

Monitoruj w czasie rzeczywistym aktywność swojego zespołu agentów, aby zobaczyć, kto jest teraz na dyżurze. Dołącz doz aktywnej rozmowy za pomocą funkcjonalności „cichego podpowiadania”, gdy nowy członek zespołu potrzebuje pomocy. Zbierz jeszcze więcej informacji na temat interakcji między agentem a klientem, korzystając z nagrań rozmów.

Oprogramowanie do telemarketingu | Voiptime Cloud

Uzyskanie kompleksowego rozwiązania
dla różnych typów połączeń

Obsługuj zarówno połączenia przychodzące, jak i wychodzące za pomocą naszego rozwiązania call center. Zapewnij doskonałą interakcję z klientami podczas przychodzących kampanii telemarketingowych.

Oprogramowanie do telemarketingu | Voiptime Cloud

Zarządzanie pracą zespołu

Monitoruj kluczowe wskaźniki KPI call center (czas logowania, czas rozmów, czas niegotowości, zajętość użytkowników, itp.) w naszemu programie do telemarketingu. Zobacz efektywność wszystkich swoich działań przychodzących i wychodzących na tablicach rozdzielczych w czasie rzeczywistym.

Automatyzuj proces telemarketingu

i otrzymaj więcej możliwości
z program do telemarketingu Voiptime Cloud Contact Center

ZAPLANUJ DEMO

Funkcje system do telemarketingu

 • 3 tryby wybierania numeru (Preview, Power and Predictive dialery)


  Skup się na kliencie, a nie na wybieraniu numeru z naszym dialer call center. Wybierz tryb, który najbardziej Ci odpowiada i pozwól swoim agentom prowadzić rozmowy na żywo, zamiast słuchać sygnały zajętości, bipów czy poczty głosowej.
 • Elastyczne i łatwe ustawienia kampanii


  Nie marnuj czasu, prowadząc kampanie wychodzące ręcznie. Ustal datę i godzinę rozpoczęcia każdej kampanii, a nasze rozwiązanie będzie kontrolować jej przebieg. Uruchom bezagentowe kampanie telemarketingowe za pomocą naszego oprogramowania do automatycznego wybierania numerów.
 • Monitorowanie online i szczegółowe statystyki


  Bądź poinformowany. Kontroluj rozmowy na żywo swoich agentów. Uzyskaj szczegółową analizę w czasie rzeczywistym wszystkich interakcji w twoim call center, jak również raportowanie podsumowujące w program do telemarketingu.
 • Zarządzanie DNC


  Wykonuj połączenia wychodzące zgodnie z wszystkimi zasadami "Do Not Call" i przepisami prawa. Nasz system do telemarketingu blokuje numery osób, którzy prosili, aby się z nimi nie kontaktowali lub zostały wpisane na czarną listę przez firmę.
 • Zespoły agentów i priorytet zadań


  Bądź elastyczny. Organizuj zespoły agentów dla różnych typów kampanii. Twórz zespoły mieszane do obsługi wszystkich zadań i ustalaj priorytety dla danego zadania lub agenta.
 • Łatwa budowa skryptu rozmowy


  Ustaw skrypty rozmowy dla każdej potrzeby i każdego produktu. Korzystaj z kwestionariuszy, baz wiedzy i ofert w interfejsie systemu do telemarketingu, aby poprawić wydajność agenta.
 • Auto Callback


  Nie przegap ani jednej okazji z naszym rozwiązaniem system do telemarketingu. Stwórz wywołania zwrotne dla tych leadów, które w tej chwili są zajęte. Śledź te oddzwonienia lub przypisz je do każdego agenta.
 • Automatyczne wykrywanie automatu zgłoszeniowego


  Unikaj poczty głosowej od samego początku dzięki naszemu oprogramowaniu kampanii wychodzących. System wykrywa automatyczne sekretarki i łączy Twoich agentów tylko z prawdziwymi ludźmi.

Twoja firma zasługuje na najlepsze

 • WSPARCIE TECHNICZNE
  Profesjonalny zespół z ogromnym doświadczeniem w VoIP i telekomunikacji. Gwarantujemy 99,5% czasu bezawaryjnej pracy, doskonałą obsługę klienta oraz wsparcie techniczne w celu dokonania wszelkich niezbędnych zmian w razie potrzeby.
 • BEZPIECZEŃSTWO
  Twoje dane klientów są przechowywane w certyfikowanym centrum danych. Są one w pełni zaszyfrowane i chronione przez firewalle, więc możesz być pewny, że wszystko jest na najwyższym poziomie bezpieczeństwa.
 • SKALABILOWOŚĆ
  Zaspokajanie popytu sezonowego bez zbędnego zgiełku. Aktywuj zdalnych agentów w rozwiązaniu program do telemarketingu mniej niż w ciągu dnia.
 • CIĄGŁE DOSKONALENIE
  Stale rozwijamy nowe funkcjonalności i wprowadzamy różne ulepszenia do naszego rozwiązania contact center. Co miesiąc otrzymujemy automatyczne aktualizacje oprogramowania contact center bez dodatkowych kosztów.
 • ROZWIĄZANIE W PEŁNI OPARTE NA CHMURZE
  Przejście z przestarzałej centrali telefonicznej do rozwiązania contact center w chmurze. Organizuj pracę swoich zdalnych agentów niezależnie od ich położenia geograficznego. Po prostu podłącz i graj! Oprogramowanie dla ubezpieczeń czy system obsługi klienta - mamy coś do zaoferowania dla każdego obszaru biznesu!
 • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ VOIPA
  Współpracujemy z najwyższej klasy operatorami VoIP w celu zapewnienia najwyższej jakości połączeń. Jesteśmy również gotowi udzielić Ci profesjonalnych konsultacji dotyczących Twojej infrastruktury IT, aby pomóc w jak najlepszym wykorzystaniu Twojego contact center.
 • INTUICYJNY INTERFEJS
  Do konfiguracji naszego oprogramowania telemarketingowego call center nie jest wymagany żaden personel IT. Interfejs jest intuicyjny i przyjazny dla użytkownika. Nowicjusze z call center mogą polegać na ustawieniach domyślnych, natomiast doświadczeni eksperci mogą korzystać z bardziej zaawansowanych ustawień kampanii.